Skuadra e qytetit tonë ka fituar me rezultatin 4 me 1 përballë Shkëndijës së Tiranës, duke marrë edhe 3 pikët e para në kampionat. Faleminderit skuadrës për rezultatin dhe atyre që mbështetën me prezencën e tyre në këtë ndeshje. Presim fitore të tjera 💪 💪 💪